wypadek w Gardei

Kierująca kią wypadła z drogi, pojazd uderzył w konstrukcję planszy informacyjnej

Wypadek w Gardei! Kierująca samochodem wpadła do rowu

Trudne warunki panujące na drogach Powiśla powodują zagrożenie kolizjami i wypadkami. Takie zdarzenie miało miejsce poniedziałkowym rankiem, 15 stycznia na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Gardeja. Ostatecznie okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń, lecz policjanci wskazują na konieczność zachowania maksymalnej ostrożności.
Piotr
Piesik
15.01.2024 / 10:12

Wypadek w Gardei! Kierująca wjechała do rowu

Wszystko działo się na ul. Grudziądzkiej w Gardei, którą przebiega uczęszczana droga krajowa nr 55. W poniedziałek, 15 stycznia przed godziną 7 kierująca samochodem osobowym kia straciła panowanie nad autem, a następnie wjechała do rowu. Jej pojazd uderzył przy tym w konstrukcję planszy informacyjno-reklamowej stojącej przy drodze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Uwaga na śnieg! Bardzo trudne warunki na drogach

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kwidzynie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Gardei, patrol policji oraz ratowników medycznych. Kierującą samochodem kobietę przewieziono do szpitala, lecz po konsultacji oraz badaniach została zwolniona do domu. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję.

Ponieważ kia wypadła z drogi, ruch na DK 55 nie został zablokowany.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek niedaleko Przechlewa. Nie żyje mieszkanka Koczały

Policjanci apelują, by prowadzić z maksymalną ostrożnością i liczyć się ze śliskością nawierzchni. Tym bardziej, że prognozy meteo przewidują pojawienie się opadów śniegu, którym towarzyszyć będzie silny wiatr.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze