Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Dyniove Love, czyli kraina dyni niedaleko Gdańska znów zaprasza

Dyniowa farma w Rotmance znów tętni życiem. Dyniove Love zaprasza nie tylko miłośników dyni, ale też fanów plenerów i fotografii czy po prostu tych, którzy lubią spędzać aktywnie czas.
Dyniove Love, czyli kraina dyni niedaleko Gdańska znów zaprasza

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Dyniove Love. Coś dla jesieniarzy, ale nie tylko

Wioska ze słomy, labirynt w kukurydzy, możliwość skakania po balotach ze słomy, plac zabaw, ognisko, kózki i piękne fotograficzne wręcz plenery dyniowe, a do tego kwitnąca facelia i słoneczniki - te wszystkie atrakcje czekają na gości farmy dyniowej w Rotmance koło Gdańska.

Ci, którzy wybiorą się w to miejsce, mogą także odpocząć na leżakach w przepięknych okolicznościach przyrody. Oczywiście dynie można także kupować lub skusić się na dyniowy sernik lub inne gotowe przetwory z dyni. Na terenie farmy można też skorzystać z oferty foodtrucków.

Farmę indywidualnie i z rodzinami zwiedzać można w każdy piątek między godz. 14.00 a 18.00 oraz w weekendy od godz. 10.00 do 18.00. Bilety normalne są po 20 zł, ulgowe po 10 zł (dla dzieci do 15 lat, osób z niepełnosprawnościami i seniorów po 65 roku życia), a dzieci do 3 lat wchodzą za darmo. Dodatkowo płatne są dmuchańce.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama