Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta z udziałem motocykla

Do groźnego wypadku z udziałem motocykla doszło w niedzielę przed południem przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w gdyńskiej dzielnicy Chylonia. Występują spore utrudnienia w ruchu drogowym. Policja radzi korzystać z objazdów.
Wypadek na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta z udziałem motocykla

Autor: Marcin Ćwikliński

Aktualizacja | godz. 15:55

W wyniku tego zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby, 43-letni kierowca motocykla zamieszkały w Pogórzu oraz jadąca z nim pasażerka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gdyni, natomiast pasażerka motocykla została przetransportowana LPR do szpitala w Gdańsku. Policjanci kierowali ruchem, zrobili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Mundurowi zbadali trzeźwość uczestników, byli trzeźwi.  Policjanci zatrzymali kierującej hondą prawo jazdy i sporządzili notatkę o ukaranie do sądu. W trakcie czynności okazało się, że motocyklista nie ma uprawnień do kierowania, w związku z czym mundurowi napisali notatkę o ukaranie do sądu. Ruch został już udrożniony.

Wcześniej pisaliśmy

Zgłoszenie o wypadku do służb mundurowych dotarło około 11.20 ze zjazdu z obwodnicy Trójmiasta w Gdyni Chyloni (ul. Morska z Obwodową). 

- Ranne zostały dwie osoby jadące motocyklem. Obie trafiły do szpitala. Po kobietę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

Służby pracują na miejscu, m.in. wykonują pomiary potrzebne do dokumentacji wypadku. Z tego powodu kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami.

- Trasa w kierunku Wejherowa jest całkowicie zablokowana, a w kierunku Gdyni można jechać tylko jednym pasem – wyjaśnia rzeczniczka. - Policja kieruje na objazdy przez ul. Hutniczą. Kierowcy jadący obwodnicą mogą ominąć to miejsce, zjeżdżając wcześniej przez estakadę Kwiatkowskiego.

Służby mundurowe robią wszystko, aby jak najszybciej udrożnić ruch na tym ważnym skrzyżowaniu.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Chojniczkach. Motocyklista uderzył w radiowóz, nie żyje

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama