Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczny wypadek w Chojniczkach. Motocyklista uderzył w radiowóz, nie żyje

Tragiczny wypadek w Chojniczkach koło Chojnic. 59-letni motocyklista uderzył w przód samochodu policyjnego. Mimo reanimacji motocyklista zmarł. Trasa Chojniczki - Charzykowy zablokowana
Chojniczki, Wypadek w Chojniczkach
Tragiczny wypadek w Chojniczkach. Mimo reanimacji, 59-letniego motocyklisty nie udało się uratować

Autor: Olek Knitter I Zawsze Pomorze

Do wypadku z udziałem motocyklisty i oznakowanego radiowozu na trasie Chojniczki – Chojnice doszło w środowy wieczór. Zdarzenie drogowe w policyjnych statystykach odnotowano o godz. 19.40.

Wypadek w Chojniczkach. Zginął motocyklista 

- W wyniku wypadku pomimo reanimacji podjętej przez policjantów, 59-letniemu motocykliście nie udało się przywrócić funkcji życiowych – informuje asp. Magdalena Zblewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca motocykla jadąc w kierunku miejscowości Charzykowy wyprzedzał inny motocykl oraz osobówkę, po czym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z naprzeciwka radiowóz. 

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają wszystkie ślady oraz przesłuchują świadków zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama