Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie żyje wójt Kobylnicy Leszek Kuliński. Zmarł nagle, miał 66 lat

Smutne wieści z gminy Kobylnica. Nie żyje wójt Leszek Kuliński. Zmarł nagle 8 czerwca w wieku 66 lat. Swoją funkcję pełnił nieprzerwanie od 1998 roku.
Leszek Kuliński, Kobylnica
Wójt Leszek Kuliński zmarł nagle. Miał 66 lat

Autor: UG Kobylnica

To smutna wiadomość dla bliskich zmarłego, ale i dla mieszkańców gminy Kobylnica Wójt od lat cieszył się poparciem lokalnej społeczności. Jak podkreślają samorządowcy, Leszek Kuliński pełnił funkcję wójta od 1998 roku, "wykazując się niezmiernym zaangażowaniem, pracowitością i oddaniem na rzecz społeczności lokalnej. Jego determinacja i wizja rozwoju przyczyniły się do wielu kluczowych inwestycji i inicjatyw, które znacząco poprawiły jakość życia mieszkańców naszej gminy".

CZYTAJ TEŻ: Zmarł lekarz Stefan Kwiatkowski. Był przewodniczącym Rady Powiatu w Chojnicach

Nie żyje wójt gminy Kobylnica Leszek Kuliński

- Jego śmierć to ogromna strata dla całej naszej społeczności. Leszek Kuliński był nie tylko cenionym liderem, ale również serdecznym człowiekiem, który zawsze starał się pomagać innym i budować lepszą przyszłość dla wszystkich. "Żegnamy Naszego Wójta z ogromnym bólem w sercu, ale także z wdzięcznością za wszystko, co dla nas uczynił - czytamy na fanpage'u gminy Kobylnica.

W czasie pełnienia funkcji wójta, odbierał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień dla kobylnickiego samorządu. W 2017 r. gmina Kobylnica zajęła drugie miejsce spośród 1,5 tysiąca samorządów w kraju w Ogólnopolskim Rankingu Gmin Wiejskich, otrzymując również tytuł „Dobry Polski Samorząd”, zajęła też pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Energii Odnawialnej. Także w 2017 roku na Targach Poleco-System gmina otrzymała nagrodę główną Puchar Recyklingu dla samorządu, który najlepiej prowadzi działania proekologiczne w zakresie gospodarowania odpadami.

W 2016 r. gmina zajęła trzecie miejsce w kategorii gmin wiejskich w Konkursie Perły Samorządu Polskiego 2016. Z kolei 27 maja 2018 roku mieszkańcy gminy za proeuropejskie działania samorządu otrzymali Honorową Flagę Rady Europy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama