Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Festyn awansów i 7:1 w sparingu Lechii Gdańsk z TLG

W ramach „Festynu awansów”, który odbył się w sobotę, 22 czerwca na stadionie przy ul. Traugutta w Gdańsku rozegrano sparing dwóch drużyn, które miniony sezon zakończyły sukcesem. Beniaminek gdańskiej A-klasy Tylko Lechia Gdańsk przegrał z ekstraklasową już Lechia Gdańsk 1:7.
Festyn awansów i 7:1 w sparingu Lechii Gdańsk z TLG
Biało-zieloni z ekstraklasy i A-klasy na wspólnym zdjęciu przy ul. Traugutta

Autor: Tylko Lechia Gdańsk

Oprócz sparingu organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, które cenią sobie zwłaszcza młodsi kibice. Część z nich była płatna, a dochód był przeznaczony na cele charytatywne, takie jak wakacje dla podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję z gdańskich domów dziecka oraz na kolonie dla polskich dzieci z Wileńszczyzny. Kibice mogli uczestniczyć w koncertach gdańskich zespołów, była sesja podpisywania autografów oraz możliwość zrobienia selfie z zawodnikami Lechii, była też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pucharem dla Lechii za awans do ekstraklasy.

Lechia Gdańsk - Tylko Lechia Gdańsk 7:1

Bramki: Kacper Sezonienko 3 min., Bartosz Borkowski 14, Tomas Bobcek 18, Tomasz Neugebauer 30, Adam Kardaś 31, Loup-Diwan Gueho 44, Patryk Łuszcz 50 – Krzysztof Rusinek 45.

Drużyny rozpoczęły mecz w następujących składach: Lechia: Gutowski - Piła, Gueho, Koperski, Pospieszny, Sezonienko, Biegański, Kardaś, Neugebauer, Borkowski, Bobcek. Tylko Lechia Gdańsk: Kopka - Tomkiewicz, Sambor-Byczkowski, Lewandowski, Rompca, Pajor, Osłowski, Rusinek, Melaniuk, Ruszkul, Szumiejko.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama