Reklama

Zabójstwo w Bytowie. 49-latek ugodził śmiertelnie nożem 42-latka

Tragedia w jednym z mieszkań w Bytowie. W nocy z piątku na sobotę, 49-letni mężczyzna ugodził nożem innego mężczyznę. Ten został przewieziony do szpitala, ale w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Nożownik został już zatrzymamy. Ma być przesłuchany przez prokuratora.
Zabójstwo w Bytowie. 49-latek ugodził śmiertelnie nożem 42-latka

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, w jednym z mieszkań w Bytowie. 42-letni mężczyzna, został zaatakowany nożem przez 49-latka. 

- Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł - mówił w rozmowie z Radiem Koszalin sierżant sztabowy Dawid Łaszcz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. - Policjanci zatrzymali już podejrzanego o atak 49-latka. Obecnie, pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności procesowe. 

Możliwe, że podejrzany jeszcze w niedzielę zostanie przesłuchany przez prokuratora. Na razie nie są znany przyczyny zajścia. Na miejscu pracowali policjanci śledczy i technicy kryminalistyki. Niewykluczone, że mężczyzna po przesłuchaniu usłyszy zarzut zabójstwa.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama Pomorskie na pełnym baku! Ruszaj w drogę z Radiem Gdańsk
Reklama