Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Artykuły

Podał się za niego brat, policja uwierzyła. Stracił pracę i dotychczasowe życie
Podał się za niego brat, policja uwierzyła. Stracił pracę i dotychczasowe życie

Stracił prawo jazdy, pracę i niemal wylądował w areszcie, a wszystko za przestępstwo popełnione 400 kilometrów od niego. Niewinny Mariusz Grażulis, skazany przez cwanego brata i niezbyt sumiennych policjantów, od niemal pół roku próbuje odzyskać dawne życie, a przed nim wciąż daleka droga.

Wczoraj, 11:54
Sejmik Województwa Pomorskiego
Nowi radni województwa. Kim są i czym będą się zajmować?

Transport, ochrona środowiska czy kultura to niewielka część zadań, jakimi zajmują się radni województwa. Po wyborach, które odbyły się 7 kwietnia 2024 r., czas na przygotowanie się nowego składu Sejmiku Województwa Pomorskiego na pięcioletnią kadencję. W składzie jest 12 pań i 21 panów. W roli radnego debiutuje 14 osób. Za nami uroczystość wręczenia zaświadczeń dla radnych, a przed nami pierwsza sesja sejmiku w nowym składzie.

Wczoraj, 11:28
Szampon przeciwłupieżowy
Co warto wiedzieć o szamponach przeciwłupieżowych?

Walka z łupieżem nie jest prosta, na szczęście z pomocą przychodzą sprawdzone kosmetyki o naturalnym składzie. Jeśli zauważymy u siebie pierwsze oznaki tego problemu, trzeba działać szybko! Na rynku znajdziemy różnorodne szampony przeciwłupieżowe, które dobrać możemy z pomocą specjalisty. Czym cechują się te produkty? Jak wybrać najlepszy kosmetyk dla siebie?

Wczoraj, 11:25
Reklama
Lotnisko w Gdańsku
Lotnisko chwali się wynikami. W tym roku obsłużyło już 1,2 mln pasażerów

Port Lotniczy Gdańsk podsumował wyniki za pierwszy kwartał 2024 rok. Są powody do zadowolenia. Pierwszy kwartał zamknięty został prawie 20-procentowym wzrostem obsłużonych gości. Dobrze wyglądają także wyniki finansowe spółki.

Wczoraj, 11:10
Jagatowo, zabójstwo, Rafał Z.
Rafał Z. przyznał się do zabójstwa żony. Podał powód

- Nastąpił rozpad małżeństwa, z którym on nie potrafił się pogodzić – tak najkrócej można streścić motywację, o której w wyjaśnieniach mówił prokuratorowi Rafał Z. 43-latek usłyszał zarzut zabójstwa żony i przyznał, że dopuścił się zbrodni

18.04.2024 17:30    1
Spektakl o spalonej na stosie Trinie Papisten na scenie w Słupsku
Spektakl o spalonej na stosie Trinie Papisten na scenie w Słupsku

- Dużo o niej mówi się w Słupsku – zaznacza Dominik Nowak, dyrektor Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. - Można powiedzieć, że stała się symbolem, a nawet – w pewnym sensie - „produktem marketingowym” miasta. Bardzo jesteśmy ciekawi, jak Trina Papisten objawi się w nadesłanych tekstach.

18.04.2024 16:33
Reklama
Pożar w Gdańsku
Gdańsk: Groźny pożar mieszkania przy Bzowej 7. Ewakuowano 14 osób

W czwartek przed godz. 12.30 wybuchł pożar w mieszkaniu przy ul. Bzowej w Gdańsku. Ewakuowano 14 osób, z czego pięcioro opuściło budynek przy pomocy strażaków.

18.04.2024 15:53    1
Iwona Ochocka: - Nie zagłosuję na Łukasza Brządkowskiego
Iwona Ochocka: - Nie zagłosuję na Łukasza Brządkowskiego

Iwona Ochocka, na którą w pierwszej turze wyborów na prezydenta Tczewa, głosował co czwarty mieszkaniec, ujawniła swoje preferencje w drugiej turze. Jak zaznaczyła, sama nie zagłosuje na Łukasza Brządkowskiego

18.04.2024 15:49    5
Morski Terminal Przeładunkowy powstaje przy Martwej Wiśle
Morski Terminal Przeładunkowy powstaje przy Martwej Wiśle

2 miliony ton mają wynosić docelowo możliwości nowo powstającego Morskiego Terminala Przeładunkowego przy Martwej Wiśle, który będzie obsługiwać pobliską rafinerię ropy naftowej. Przy budowanym już nabrzeżu będą mogły cumować statki morskie o długości do 130 m. Inwestycja ma się zakończyć w roku 2025.

18.04.2024 15:41
Reklama
Wojciech Szczurek
Wojciech Szczurek popiera kandydaturę Tadeusza Szemiota w drugiej turze!

W pierwszym, oficjalnym wystąpieniu po ogłoszeniu ostatecznych wyników pierwszej tury wyborów samorządowych w Gdyni wieloletni prezydent Wojciech Szczurek udzielił poparcia kandydatowi Koalicji Obywatelskiej, Tadeuszowi Szemiotowi.

18.04.2024 15:22    2
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka