Dni Zanussiego w Słupsku. Bezpłatne projekcje i spotkanie z reżyserem

3 i 4 listopada w Słupsku odbędzie się festiwal „Dni Zanussiego w Słupsku”. W programie pokaz wybranych filmów oraz wykład reżysera o „Sztuce życia w świecie chaosu i iluzji”.
Olek
Knitter
25.10.2023 / 12:47

Miasto Słupsk oraz kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury zapraszają 3 i 4 listopada na festiwal „Dni Zanussiego w Słupsku". Na wszystkie punkty programu – pokazy wybranych filmów i spotkanie z reżyserem wstęp jest bezpłatny. Tylko na wykład Zanussiego w Ratuszu Miejskim obowiązują zaproszenia.

- Pokazom wybranych filmów Krzysztofa Zanussiego na odrestaurowanych kopiach cyfrowych towarzyszyć będą wydarzenia specjalne - wykład mistrza pod hasłem „Sztuka życia w świecie chaosu i iluzji" w miejskim Ratuszu oraz spotkanie z widzami kina Rejs. Na wszystkie punkty programu wstęp bezpłatny. Wejściówki na seanse do odbioru w kinie Rejs – informują organizatorzy.

Festiwal rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 16.00 wykładem Krzysztofa Zanussiego w Ratuszu Miejskim (wstęp za okazaniem zaproszenia) „Sztuka życia w świecie chaosu i iluzji”.

Natomiast w kinie Rejs zaprezentowane zostaną dwa filmy. O godz. 16.00 „Serce na dłoni”, a o godz. 18.00 „Liczba doskonała”. Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim, które poprowadzi dr Grzegorz Piekarski.

W sobotę, 4 listopada będzie okazja zobaczyć trzy filmy: o 15.45 „Cwał”, o 18.00 „Iluminacja”, a o 20.00 „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze