Fot. Krzysztof Bujanowicz

Senator Jan Filip Libicki z Koalicji Polskiej otworzył biuro w Tczewie

W Tczewie kolejny parlamentarzysta otworzył swoje biuro. Tym razem gród Sambora na siedzibę swego biura wybrał senator Jan Filip Libicki z Koalicji Polskiej – Polskie Stronnictwo Ludowe. Co ciekawe, aby dotrzeć do Tczewa musiał pokonać ponad 300 km. Osobiście z senatorem można będzie spotkać się raz na kwartał.
Krystyna
Paszkowska
13.06.2022 / 18:02

Co prawda, biuro senatora Libickiego nieco będzie się różniło od tradycyjnego, bo, jak mówi sam zainteresowany, nie zawsze sztywne godziny spotkań się sprawdzają.

- Kontakt ze mną jest na bieżąco telefoniczny – mówi senator Libicki. - Osoby zainteresowane znajdą go na mojej stronie internetowej www.libicki.pl.

Osoby zainteresowane osobistym kontaktem będą miały taką okazję raz na kwartał. Jak zapewnił senator, można do niego dzwonić – zgłaszać się z różnymi sprawami.

W otwarciu biura senatora uczestniczył również poseł Marek Biernacki, który ma biuro w tym samym miejscu. Wielkopolanin ucieszył z książki „Polskość Pomorza”, jaką dostał od Krzysztofa Kordy, dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie. Jak przyznał senator, jest historykiem i taka publikacja bardzo mu się przyda.

Fot. Krzysztof Bujanowicz

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marek Biernacki z Koalicji Polskiej otworzył biuro poselskie w Tczewie

Okazało się, że Jan Libicki był już na ziemi tczewskiej – uczestniczył w evencie organizowanym przez „ludowców” w Rożentalu. To wówczas nawiązał współpracę z działaczami Koalicji Polskiej.

Jan Filip Libicki to senator VIII, IX i X kadencji oraz poseł na Sejm V i VI kadencji. Urodził się w 1971 roku w Poznaniu. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach od 1997 do 2005 był doradcą prezesa w zakładzie pracy chronionej Edica S.A, a od 1999 do 2002 roku doradcą prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Od 2007 do 2008 roku pracował w Stowarzyszeniu Środowisko dla Niepełnosprawnych „EKO SALUS”, był także doradcą prezesa Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Obecnie należy do Polskiego Stronnictwa ludowego.

W Senacie X kadencji pełni funkcje przewodniczącego Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej oraz członka Komisji Ustawodawczej.

Zainteresowani w jednym miejscu znajdą dwa biura, które będą działać łącznie: poselskie Marka Biernackiego oraz senatorskie Jana Libickiego.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze