Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 22 do 44 lat, którzy są podejrzewani o dokonanie dwóch rozbojów na terenie Słupska i Dębnicy Kaszubskiej

Sprawcy rozbojów w Słupsku i Dębnicy Kaszubskiej zatrzymani

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 22 do 44 lat, którzy są podejrzewani o dokonanie dwóch rozbojów na terenie Słupska i Dębnicy Kaszubskiej.
Olek
Knitter
3.01.2023 / 14:40

Pod koniec grudnia w Słupsku i Dębnicy Kaszubskiej, w ciągu kilku godzin, doszło do dwóch rozbojów. Według relacji osób pokrzywdzonych, mężczyźni mieli wejść do mieszkań i zażądać wydania wartościowych przedmiotów oraz stosować siłę fizyczną, szarpać, kopać i bić.

- Po otrzymaniu zgłoszeń o tych rozbojach ma miejsca tych zdarzeń od razu pojechali słupscy kryminalni, którzy ustalili, że zamieszane w to mogą być te same osoby. Policjanci wytypowali mężczyzn, którzy mogli dokonać tych przestępstw i pod koniec minionego tygodnia zatrzymali trzech z nich – potwierdza Jakub Bagiński, rzecznik prasowy słupskiej policji.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Słupska w wieku 22, 25 i 36 lat. Usłyszeli oni zarzuty rozbojów. Wobec dwóch sprawców sąd zastosował tymczasowy areszt, a wobec kolejnego dozór oraz zakaz opuszczania kraju. To jednak nie koniec sprawy. W poniedziałek, 2 stycznia, kryminalni ze Słupska zatrzymali 44-latka, który również ma związek z tą sprawą.

- W trakcie interwencji policjanci znaleźli w kieszeni słupszczanina worek z narkotykami. Dokładne sprawdzenie i zważenie ujawnionych środków wykazało, że jest to blisko 100 gramów amfetaminy – dodaje Jakub Bagiński.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze