instalacja elektryczna

Tragiczny wypadek
w Uniechowie! Nie żyje dziecko

12-letni chłopiec stracił życie w niedzielę, 6 sierpnia, po tym jak w opuszczonym budynku w miejscowości Uniechów w powiecie człuchowskim dotknął przewodu zasilanego prądem. Dokładne okoliczności zdarzenia bada pod nadzorem prokuratora człuchowska policja.
Olek
Knitter
7.08.2023 / 08:21

12-latek rażony prądem w Uniechowie! Nie udało się go uratować

Do wypadku doszło w niedzielę, 6 sierpnia po południu. 12-latek bawił się w opuszczonym budynku w ośrodku sportowym. W pewnym momencie dotknął przewodu, który, jak się okazało, nadal był zasilany prądem. Mimo reanimacji przeprowadzonej przez służby, chłopak zmarł na miejscu.

PRZECZYTAJ TEŻ: W Starogardzie Gdańskim mężczyzna został dotkliwie porażony prądem

Dokładne okoliczności zdarzenia bada pod nadzorem prokuratora człuchowska policja. W niedzielę na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze dochodzeniowo-śledczy oraz technik kryminalistyki.

Sprawą śmierci chłopca zajmuje się już człuchowska Prokuratura Rejonowa, która będzie ustalać m.in., dlaczego w niezabezpieczonym budynku, który kiedyś pełnił funkcję szatni piłkarskiej, był prąd oraz dlaczego znajdowały się w nim zagrażające zdrowiu i życiu kable. Wiadomo już, że kilka miesięcy wcześniej urząd w Debrznie, który jest właścicielem tej nieruchomości, podpisał umowę i użyczył budynek Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu, oddziałowi w Debrznie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze