wypadek w Reblinku

Przewrócona ciężarówka na drodze krajowej nr 6 w Reblinku! Dwie osoby ranne

Groźny wypadek samochodowy miał miejsce wczesnym rankiem w środę, 16 listopada w Reblinku (gmina Kobylnica) na drodze krajowej nr 6. W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym dwie osoby zostały poszkodowane. Ruch na szosie w tym miejscu nadal może być utrudniony, początkowo wprowadzono objazdy, ponieważ samochód ciężarowy przewrócił się i zablokował jezdnię.
Piotr
Piesik
16.11.2022 / 10:32
Aktualizacja
godz. 12:00

Służby zakończyły działania na miejscu zdarzenia.

godz. 11:15

– Trwa przeładunek ładunku z wywróconego pojazdu – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Wcześniej

Zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów trafiło do służb ratowniczych w środę, 16 listopada po godzinie 6:00 rano. Informacje mówiły o wypadku ciężarówki oraz samochodu osobowego w okolicach miejscowości Reblinko na drodze krajowej nr 6.

– Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Kierowca samochodu osobowego został uwięziony w aucie. Po wydobyciu przez strażaków przekazano go Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Poszkodowany został także kierowca ciężarówki, która przewróciła się na jezdnię. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy uczestniczące w wypadku – informuje mł. kpt. Piotr Basarab z Państwowej Straży Pożarnej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wypadek na drodze 216 w Kuźnicy, ruch kolejowy i drogowy już został przywrócony

Ruch na trasie ze Słupska w kierunku Szczecina był początkowo zablokowany, policjanci sprawnie zorganizowali objazdy. Nadal możliwe są w tym miejscu utrudnienia, szczególnie w chwili podnoszenia i usuwania przewróconej ciężarówki.

Okoliczności zdarzenia i jego przyczyny analizuje policja.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze