Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Złodziej zranił nożem dwóch ochroniarzy supermarketu

Policja prowadzi intensywne poszukiwania złodzieja, który wyszedł z jednego z supermarketów przy al. Rzeczypospolitej w Gdańsku bez płacenia za artykuły, po czym zranił nożem dwóch ochroniarzy, którzy ruszyli za nim. Ujęta została towarzysząca złodziejowi kobieta.
policja
(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci z komisariatu na Przymorzu otrzymali w środę, 19 stycznia wieczorem zgłoszenie, że w jednym z supermarketów przy al. Rzeczypospolitej mężczyzna ukradł artykuły przemysłowe, następnie wyszedł ze sklepu z pominięciem linii kas. Za sprawcą kradzieży ruszyli dwaj ochroniarze, którzy na ul. Ciołkowskiego złapali złodzieja. Ten, działając wspólnie z 24-letnią mieszkanką Gdańska, zaczął szarpać się z pracownikami ochrony. Sprawca wyciągnął nóż, którym zranił obu ochroniarzy w dłonie, następnie zbiegł.

Obaj ochroniarze zatrzymali towarzyszącą złodziejowi kobietę i przekazali ją w ręce przybyłych policjantów. 24-latka została zatrzymana. Funkcjonariusze przeprowadzili rozmowy z osobami, które mogły udzielić informacji na temat całego zdarzenia oraz sprawców. Zabezpieczono ślady oraz nagrania z kamer monitoringu. 

– Funkcjonariusze pracują nad tą sprawą, ustalają dokładne szczegóły i okoliczności tego zdarzenia oraz dążą do zatrzymania drugiego ze sprawców przestępstwa – informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka