Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Policjantka ścięła włosy, by pomóc chorym dzieciom

Długie warkoczyki zamieniła na krótką fryzurę! A wszystko po to, by pomóc dzieciom po chemioterapii. Policjantka z Chojnic w akcję #GestPrzyjazni włączyła się już kolejny raz! Mundurowa nie tylko w służbie, ale i w życiu codziennym pomaga chorym i potrzebującym. Zasłynęła już wcześniej, bo jako jedna z pierwszych pojawiła się na miejscu nawałnicy w Suszku
Policjantka ścięła włosy, by pomóc chorym dzieciom

Autor: KPP Chojnice

Policjantka ścięła włosy, by pomóc chorym dzieciom!

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach po raz kolejny ścięła włosy, żeby wesprzeć Fundację Przyjaźni WeGirls, która pomaga chorym dzieciom oraz przeciwdziała społecznemu wykluczeniu najmłodszych. Policjantka w tym celu ścięła swoje kilkudziesięciocentymetrowe włosy, biorąc udział w ich zbiórce na peruki dla dzieci po chemioterapii lub po operacjach. Fundacja, której swoje włosy oddała, od kilku lat prowadzi akcję pod hasłem #GestPrzyjazni. Pomagają jej dobrowolnie darczyńcy, tacy jak policjantka z Chojnic.

Nawałnica w Suszku. Jako jedna z piewszych ruszyła na ratunek!

Policjantka jest znana z tego, że nie przejdzie obojętnie obok ludzkiej tragedii i osób potrzebujących. W 2017 otrzymała podziękowania od premiera i ministra spraw wewnętrznych i administracji, za działania podjęte po przejściu nawałnicy z nocy z 11 na 12 sierpnia 2017. Tej nocy jako jedna z pierwszych, przedzierając się przez powalone drzewa dotarła do obozowiska gdzie pomagała uwięzionym w lesie harcerzom.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama