Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Sprawca wulgarnego napisu na komendzie zatrzymany

Słupscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który umieścił na jednym z budynków Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wulgarny napis. Słupszczanin został zauważony na monitoringu przez dyżurnych słupskiej komendy. Funkcjonariusze wybiegli za uciekającym mężczyzną i po krótkim pościgu sprawca tego chuligańskiego wybryku był w ich rękach.
Sprawca wulgarnego napisu na komendzie zatrzymany

Autor: KMP Słupsk

W czwartek późnym wieczorem jeden z dyżurnych słupskiej komendy, który pełnił służbę na stanowisku kierowania zauważył na monitoringu mężczyznę, który wszedł nieuprawniony na teren Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Następnie zaczął malować sprayem ścianę jednego z budynków.

Dyżurni poinformowali o tym patrole będące w służbie, jednak widząc, że chuligan zakończył już swoje „dzieło” i próbuje oddalić się z terenu jednostki, dwaj dyżurni szybko za nim wybiegli i po krótkim pościgu zatrzymali sprawcę.

Mundurowi ustalili, że ma on także związek z umieszczeniem wulgarnych napisów na murach Szkoły Policji w Słupsku, do którego doszło kilka tygodni wcześniej. 27-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa. Za zniszczenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama