Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Jeden ukradł 14 butelek alkoholu, drugi 35 czekolad

Jeden ukradł 14 butelek wódki i whisky, drugi 35 sztuk czekolad i 3 kilogramów cukierków. Obaj wkróce staną przed sądem.
Jeden ukradł 14 butelek alkoholu, drugi 35 czekolad

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Jeden z mężczyzn, w krótkich odstępach czasu, wielokrotnie wracał do tego samego marketu i kradł alkohol. Łupem 54-latka padło 9 butelek wódki i 5 butelek whisky o pojemności 1 litra.

Mężczyzna przyznał, że część alkoholu wypił sam, a resztę sprzedał przypadkowo napotkanym ludziom na ulicy. Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży w warunkach recydywy, ponieważ wcześniej był już skazany za podobne przestępstwo. 54-latkowi grozi nawet 7,5 roku za kratkami.

Drugim z zatrzymanych przez kryminalnych był 35-latek, który 16 stycznia ukradł słodycze z miejscowego marketu. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukradł 35 czekolad oraz ponad 3 kilogramy cukierków. Właściciel oszacował starty na łączną kwotę blisko 550 złotych. We wtorek 35-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama