Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmiertelny wypadek w powiecie słupskim! Nie żyje jedna osoba

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w pow. słupskim. Przyczyną tragicznego zdarzenia było czołowe zderzenie osobowego forda z ciężarowym renault. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.
Śmiertelny wypadek w powiecie słupskim! Nie żyje jedna osoba

Autor: KM PSP w Słupsku

Zgłoszenie o wypadku na wysokości Runowa, w pow. słupskim, wpłynęło do służb ratunkowych we wtorek, 7 marca, ok. godz. 8.45. Interweniujący na krajowej „6” policjanci ustalili wstępnie, że jadący w stronę Lęborka ford, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renaultem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca osobówki. Na miejscu pracuje m.in. pięć zastępów straży pożarnej.

- Droga w tym miejscu jest zablokowana – informuje mł. asp. Jakub Bagiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Policjanci wyznaczyli objazdy. W Nowej Dąbrowie, jadący w stronę Gdańska, kierowani są w stronę Czarnej Dąbrówki. Natomiast jadących w kierunku Słupska, w miejscowości Pogorzelice, policjanci kierują w stronę Cewic i Czarnej Dąbrówki. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drogach i stosowanie się do sygnałów oraz poleceń wydawanych przez służby.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama