Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Bursztyn znów króluje w Amber Expo! Kolejna edycja Targów AMBERIF

Wystartowały Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING. Cztery dni, ponad 250 wystawców. To największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń branży jubilerskiej, scena spotkań awangardowego złotnictwa i miejsce, w którym rodzą się bursztynowe trendy.
Bursztyn znów króluje w Amber Expo! Kolejna edycja Targów AMBERIF

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Na liście wystawców Amberifu znajdują się producenci biżuterii z wykorzystaniem bursztynu oraz kamieni szlachetnych, wytwórcy biżuterii ze złota i srebra. Można zobaczyć narzędzia, akcesoria oraz półfabrykaty do produkcji jubilerskiej, specjalistyczny soft-ware oraz poznać rozwiązania technologiczne wspomagające branżę złotniczą.


Warto przypomnieć, że to w Gdańsku krzyżują się wszystkie bursztynowe szlaki. To tutaj kontynuowana jest historyczna tradycja obróbki tego materiału, składająca się na wyjątkową atmosferę miejsca i dziedzictwo wielowiekowej kultury materialnej. Tutaj również – dwa razy w roku: wiosną oraz na progu jesieni – organizowane są Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF.

Właśnie teraz nadarza się kolejna niezwykła okazja, aby bliżej przyjrzeć się cudeńkom produkowanym z bałtyckiego złota - jantaru. 

Targi odbywają się w dniach: 22 - 25 marca 

Kiedy: środa - piątek (godz. 10:00 - 18:00), sobota godz. 10:00 - 16:00

Gdzie: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo – Kongresowe ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Bilety:  od 50 zł - 100 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama