Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pracownik ochrony wjechał samochodem do kanału portowego [nl] w Gdyni! Uratowała go straż

O wielkim szczęściu może mówić pracownik ochrony portu, który we wtorek, 28 marca wieczorem wjechał samochodem do kanału portowego w Gdyni. Mężczyznę uratowała straż portowa.
akcja ratunkowa w Porcie Gdynia

Autor: Facebook | Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

Pracownik ochrony wjechał do kanału portowego w Gdyni!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 marca po godz. 21.00. Jak informuje bryg. Łukasz Płusa z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, do zdarzenia doszło na Nabrzeżu Belgijskim.

Na miejsce wypadku zadysponowano strażaków z Gdyni oraz z Gdańska, w tym specjalistyczną grupę ratowników. Jako pierwsi do mężczyzny dotarli strażacy ze straży portowej, którzy wciągnęli kierowcę na łódź oraz przekazali go ratownikom medycznym.

Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało, kierowca, który wjechał do kanału portowego, jest pracownikiem ochrony Portu Gdynia.


– Policjanci ustalili, że pracownik ochrony podczas objazdu portu prawdopodobnie źle się poczuł, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do kanału portowego. Mundurowi wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie, mężczyzna ten był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze ustalają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia – mówi podkom. Jolanta Grunert z policji w Gdyni.

Samochód ma być wyciągany z wody w środę, 29 marca.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama