Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

W Redkowicach kobieta wjechała w drzewo

W Redkowicach 48-latka kierująca fiatem wjechała wczoraj (23.12.2021) w drzewo. Sytuacja wyglądała groźnie, ale, na szczęście, życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.
Fot. Materiały policji

W czwartek (23.12.2021) po godzinie 12:00 lęborscy policjanci zostali skierowani do Redkowic (gmina Nowa Wieś Lęborska), gdzie fiat fiorino uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 48-letnia mieszkanka Gdańska, która prowadziła fiata, nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, straciła panowanie nad autem, które wpadło w poślizg i wjechało w drzewo.

Kobieta jechała sama, była trzeźwa. Pogotowie ratunkowe przetransportowało ją do szpitala. Na szczęście, życiu 48-latki nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drogach są wyjątkowo niebezpieczne. Dlatego apelujemy do kierowców o stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym, przewidywanie zagrożeń i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że gdy nawierzchnia robi się śliska, prędkość dopuszczalna nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną – apelują policjanci.               


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama