Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Śmiertelny wypadek na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni!

Poważny wypadek na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni. Jak mówią świadkowie, w niedzielę, 9 kwietnia auto z impetem uderzyło w drzewo. Ranny kierowca samochodu osobowego trafił w stanie poważnym do szpitala. Niestety, wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Trasa jest zablokowana.
karetka

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek w Gdyni! Nie żyje kierowca

Informacja o wypadku na ul. Chwarznieńskiej do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni dotarła w niedzielę, 9 kwietnia około godz. 10.30.

– Straż powiadomiono o wypadku obok sklepu Justynka – informuje kpt. Paweł Przybyłowicz, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Gdyni. – Nieprzytomny mężczyzna był zakleszczony w aucie. Na miejsce skierowana trzy zastępy straży pożarnej, z tego dwa z PSP oraz jeden z OSP w Wiczlinie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić zakleszczonego w samochodzie kierowcę.


Nieprzytomny mężczyzna został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Jego stan określany był jako poważny.

– Na miejsce wypadku pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy ustalili, że kierujący osobowym fordem z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo – informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. – Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. Policjanci pracują na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora, sporządzają dokumentację fotograficzną i wykonują oględziny. Funkcjonariusze ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Ruch na tym odcinku jest na razie zablokowany.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama