Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Przez okno chciał podać narkotyki. Pod okiem policji

39-latek ze Starogardu Gdańskiego miał w mieszkaniu amfetaminę i mefedron. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, gdy próbował coś podać przez otwarte okno mężczyznom stojącym na zewnątrz budynku. Łącznie zabezpieczono 50 gramów mefedronu z amfetaminą, precyzyjną wagę elektroniczną oraz gotówkę
Przez okno chciał podać narkotyki. Pod okiem policji

Autor: KPP Starogard Gdański

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Starogardzie Gdańskim. Policjanci patrolujący miasto zauważyli dwie osoby stojące przy budynku oraz mężczyznę, który wychylał się do nich przez otwarte okno, tak jakby chciał coś podać. Na widok radiowozu mężczyzna cofnął dłoń i pośpiesznie próbował zamknąć okno.

Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić, jaki był powód tej nietypowej reakcji. Mundurowi wylegitymowali stojących przy budynku mężczyzn oraz przebywające w mieszkaniu osoby. Jak się okazało, w sprawdzanym lokalu mieszkalnym znajdowały się środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt zawiniątek foli aluminiowej z mefedronem i amfetaminą.

Zatrzymany w mieszkaniu 39-latek został doprowadzony do komendy, gdzie spędził noc w policyjnej celi. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama