Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Rozpoczęły się powroty z majówki. Trzy osoby ranne w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 501 w Wiślince

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie, 3 maja na drodze wojewódzkiej nr 501 w Wiślince w gminie Pruszcz Gdański. Straż pożarna i policja proszą o zachowanie ostrożności podczas kierowania pojazdami. Szczególnie teraz, gdy na drogach pojawiło się więcej motocyklistów, rowerzystów oraz pieszych. Rozpoczęły się też powroty z majówki – na drogach jest spory ruch.
karetka

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Trwają powroty z majówki. Poważny wypadek w Wiślince!

W Wiślince na drodze wojewódzkiej nr 501 w środę, 3 maja zderzyły się dwa samochody osobowe.

– Podróżowało tymi pojazdami pięć osób – informuje asp. Marcin Tabiś, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim. – Ranne zostały trzy osoby. Jednej z nich pomocy udzielono na miejscu. Pozostałe dwie osoby trafiły do szpitala z podejrzeniem poważniejszych urazów.

Oba pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu znajdowały się poza jezdnią, stąd nie było większych utrudnień w ruchu dla innych użytkowników dróg. Na miejscu wypadku działało 5 zastępów straży pożarnej. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek motorowerzysty w powiecie bytowskim!

Trwają powroty z majówki. Policjanci i strażacy apelują o ostrożności oraz dostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jak poddaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, drogi na Pomorzu są czarne i suche. Temperatura sięga od 11˚C do 16˚C.

Nocą jednak prognozowane są przymrozki. Temperatura powietrza może spaść od -1°C do 2°C, przy gruncie: od -4°C do -2°C.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama