Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Mężczyzna wpadł pod pociąg w Gdańsku! Poniósł śmierć na miejscu

Tragiczny wypadek wydarzył się późnym niedzielnym wieczorem, 21 maja na wysokości ul. Trakt św. Wojciecha 1 w Gdańsku. Mężczyzna wpadł pod pociąg osobowy i poniósł śmierć. Policja prowadzi dochodzenie dla wyjaśnienia przyczyn tragedii.
tory

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek na torach w Gdańsku!

Ulica Trakt św. Wojciecha w Gdańsku na bardzo długim odcinku sąsiaduje z torowiskiem kolejowym. W niedzielę, 21 maja około godziny 22.30 służby ratownicze wezwano do wypadku na torach.

– Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na wysokości ulicy Trakt św. Wojciecha 1 pieszy, przechodzący przez torowisko, został potrącony przez pociąg relacji Zielona Góra-Gdynia. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. – Maszynista pociągu został zbadany przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek na torach kolejowych w Wejherowie! Nie żyje 44-latka

Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, a także ciała mężczyzny.

– Zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej. W tej sprawie trwają czynności nadzorowane przez prokuratora. Ich celem jest, między innymi, ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – uzupełnia podinsp. Magdalena Ciska.

Czynności prowadzone na miejscu zdarzenia skutkowały licznymi opóźnieniami pociągów przejeżdżających przez ten odcinek linii kolejowej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama