Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Ukradła z samochodu kartę bankomatową i płaciła nią w sklepach

25-letnia mieszkanka Człuchowa ukradła z zaparkowanego na ul. Jerzego z Dąbrowy w Człuchowie samochodu kartę bankomatową, telefon i zapakowaną przesyłkę. Szybko jednak została zatrzymana i usłyszała już zarzut kradzieży.
Policjanci z Człuchowa przedstawili zarzuty 25-letniej kobiecie podejrzanej o kradzieży karty bankomatowej, telefonu i zapakowanej przesyłki z samochodu zaparkowanego przy ul. Jerzego z Dąbrowy w Człuchowie (fot. Policja Człuchów)

25-latka po kradzieży karty zdążyła zrobić zakupy tylko za kilkadziesiąt złotych, bowiem właścicielka bardzo szybko zablokowała kartę. Mieszkanka Człuchowa wpadła w ręce policji dość szybko.

- Funkcjonariusze po zabezpieczeniu wyciągu z banku sprawdzili miejsca, gdzie po kradzieży płacono skradzioną kartą i wytypowali jako sprawcę 25-letnią mieszkankę Człuchowa. Ich przypuszczenia okazały się trafne, podejrzewana przyznała się do kradzieży i oddała kartę, telefon i paczkę. Powiedziała policjantom, że zauważyła przez okno w samochodzie te przedmioty i postanowiła je ukraść – mówi Sławomir Gradek, rzecznik prasowy człuchowskiej policji.

Mieszkanka Człuchowa usłyszała zarzut kradzieży, za grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Jednocześnie policjanci apelują, aby nie zostawiać w zaparkowanych samochodach wartościowych rzeczy i dokumentów, a już w żadnym wypadku nie zostawiać ich na widocznym miejscu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama