policja

Babcia potrąciła wnuczka. Dziecko zmarło w szpitalu

Rodzinna tragedia w miejscowości Ząbinowice w gminie Bytów. We wtorek, 30 maja przed południem na prywatnej posesji babcia potrąciła samochodem 2-letniego wnuczka. Ten walczy w szpitalu o życie.
Olek
Knitter
30.05.2023 / 13:58
Aktualizacja
godz. 17.30

Chłopiec zmarł w szpitalu. Prokuratura będzie prowadzić postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.00.

- Wówczas otrzymaliśmy informację o wypadku na prywatnej posesji z udziałem dziecka – potwierdza oficer prasowy policji w Bytowie Dawid Łaszcz.

Bytowscy policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, iż na posesji 51-letnia kobieta najechała na dwuletniego chłopca, który był jej wnukiem. Dziecko straciło czynności życiowe. Służby ratunkowe, które dotarły na miejsce wypadku, przywróciły chłopcu życie. Jednak dwulatek jest w bardzo ciężkim stanie. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. Kobieta była trzeźwa.

Na miejscu wypadku śledczy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratury. Zabezpieczony do badań został również samochód kobiety.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze