Camping w Człuchowie

Foto: Mateusz Bukowski - archiwum OSiR Człuchów

Camping nr 80 nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie znów na podium plebiscytu Mister Camping!

Turyści oraz tajemniczy klienci zdecydowali, że człuchowski Camping nr 80, położony nad Jeziorem Rychnowskim, ponownie zajął drugie miejsce w kraju w plebiscycie Mister Camping.

Olek
Knitter
10.11.2021 / 07:52

Wyniki konkursu na najlepsze miejsca do wypoczynku ogłosiła Polska Federacja Campingu i Caravaningu. I po raz drugi z rzędu człuchowski camping zajął w nim drugie miejsce, a po raz piąty w historii obiekt z Człuchowa został sklasyfikowano w ścisłej czołówce konkursu. W tegorocznym rankingu oceniono ponad 250 podobnych obiektów w całym kraju.  - Swoje opinie wyrażali użytkownicy, czyli turyści, a wśród nich byli także anonimowi przedstawiciele federacji, występujący w roli tajemniczego klienta – informują w człuchowskim urzędzie.

- Pod uwagę brane jest zawsze bezpieczeństwo na campingu, a więc zachowanie w tym momencie reżimu sanitarnego, zadowolenie klientów no i ocena całego campingu jako miejsca do odpoczynku – mówi Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.

Przypomnijmy więc, że człuchowski camping położony jest nad jeziorem Rychnowskim. Do dyspozycji wczasowiczów w sezonie letnim jest tu strzeżona plaża, odkryty park wodny, park linowy, mini golf i dwa place zabaw. Cały obiekt zajmuje obszar prawie 9 hektarów. W murowanych domkach i pawilonach może on przyjąć 100 osób. Kolejne kilkadziesiąt stanowisk przeznaczonych jest dla użytkowników kamperów oraz biwakowiczów pod namiotami.

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze