wypadek w Cewicach

Samochód został poważnie uszkodzony, na szczęście, obu chłopcom nic się nie stało

Nastolatek zakończył samochodową przejażdżkę na przydrożnym drzewie

Sporo szczęścia mieli dwaj chłopcy: w wieku 16 i 13 lat, z gminy Cewice, którzy wybrali się na przejażdżkę samochodem należącym do rodziców starszego z nich. Jazdę zakończyli na drzewie. Obaj nastolatkowie wyszli ze zdarzenia bez szwanku, sprawa znajdzie dalszy ciąg przed Sądem Rodzinnym.
Piotr
Piesik
24.01.2023 / 10:49

Wszystko działo się w gminie Cewice. Policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji: kierujący samochodem opel uderzył w skrzynkę energetyczną, następnie w drzewo. Szybko wyszło na jaw, że za kierownicą auta siedział zaledwie 16-letni młodzieniec, natomiast pasażerem był jego o 3 lata młodszy kolega.

Ukradł rodzicom kluczyki od samochodu. Jazdę zakończył na drzewie

Obaj nastoletni miłośnicy motoryzacji postanowili urozmaicić sobie czas wolny od nauki szkolnej – wszak trwają ferie zimowe. Pod nieobecność domowników, 16-latek zabrał kluczyki do samochodu swych rodziców. Na przejażdżkę zaprosił 13-letniego kolegę. Daleko jednak nie ujechali, ponieważ w trakcie skrętu pojazd uderzył w skrzynkę energetyczną, po czym wjechał wprost w drzewo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek pod Trąbkami Wielkimi! Nie żyje kobieta

wypadek w Cewicach

Nikt, na szczęście, nie doznał obrażeń. Uszkodzone zostały jedynie samochód oraz wspomniana skrzynka energetyczna.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta, a obu chłopców przekazali pod opiekę rodziców. Dalszy ciąg sprawy toczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze