I ty możesz zostać Piotrusiem Panem. Teatr Muzyczny ogłasza casting

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni poszukuje wokalnie i aktorsko uzdolnionych dzieci
Redakcja
Zawsze Pomorze
9.11.2023 / 10:27

Premiera „Piotrusia Pana” odbyła się w Teatrze Muzycznym w 2016 roku. Przedstawienie zebrało entuzjastyczne recenzje szybko stając się hitem repertuaru.  Ta muzyczna opowieść o chłopcu, który nie chce dorosnąć to efekt współpracy Janusza Józefowicza (reżyseria), Janusza Stokłosy (muzyka) i Jeremiego Przybory (libretto). Spektakl, zrealizowany został w rewolucyjnej dla musicalu technologii 3D.

Musical niebawem powróci na gdyńska scenę, Teatr Muzyczny ogłosił casting i poszukuje uzdolnionych wokalnie i aktorsko dzieci do ról małych bohaterów.

Poszukiwani są:

  • Uzdolnieni chłopcy do roli Piotrusia Pana (10-12 lat, max. 145 cm wzrostu), którzy powinni przygotować utwory: ,,Adieu Kapitanie Hak", ,,Ogarnie nas przypływ" (duet z Wendy), ,,Żyj nam Skierlinko" oraz scenę/dialog z Wendy
  • Kandydaci do roli Misia (8-9 lat, max. 130 cm wzrostu) powinni przygotować piosenkę ,,Awantura o lek”
  • Dzieci do roli Zagubionych Chłopców (9-12 lat, max. 1.40 wzrostu) proszone są o przygotowanie piosenek ,,Pieśń Zagubionych Chłopców” i ,,Adieu Kapitanie Hak”
  • Dziewczynki do roli Wendy (10-12 lat, max. 145 cm wzrostu) powinny przygotować utwory ,,Ten jeden pocałunek", "Ogarnie nas przypływ"

Zgłoszenia na casting należy przesyłać do 31 grudnia.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Teatru Muzycznego.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze