Laureaci Malborskiego Mistrza Biznesu 2021

Konkurs Malborski Mistrz Biznesu trwa. Kto zostanie Fachowcem Roku 2022?

Trwa prestiżowy konkurs Malborski Mistrz Biznesu, którego laureaci otrzymują statuetki nazywane często "biznesowymi Oskarami". Kapituła konkursu dokonała już wyboru najlepszych w niemal wszystkich kategoriach. Niemal, ponieważ od dziś do końca sierpnia trwa jeszcze głosowanie mieszkańców Malborka w kategorii Fachowiec Roku. Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się w I dekadzie września.
Piotr
Piesik
1.08.2023 / 10:07

Nagroda Malborski Mistrz Biznesu jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nie posiadającym osobowości prawnej, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Miasta i Gminy Malbork, wybitnie przyczyniły się do promocji i rozwoju Malborka lub swoim działaniem niosły pomoc i wsparcie społeczności lokalnej - tak czytamy w regulaminie konkursu. Tytuł Malborski Mistrz Biznesu jest gospodarczym symbolem miasta i gminy Malbork a w tym dniu symbolem Święta Przedsiębiorców. Laureaci poszczególnych kategorii otrzymują prawo używania tytułu "Malborski Mistrz Biznesu" w celach promocyjnych. Praktyka poprzednich lat pokazuje, że chętnie tak czynią, ponadto efektowne statuetki oraz dyplomy laureata pojawiają się na eksponowanych miejscach w siedzibach firm.

O wynikach decyduje konkursowa kapituła, której skład rokrocznie się zmienia, dołączają bowiem do nich laureaci poprzednich edycji. Kapituła dokonała już wyboru Malborskich Mistrzów Biznesu 2022, z wyjątkiem jednej kategorii - Fachowiec Roku.

- W tej kategorii najpierw przyjmujemy zgłoszenia kandydatów, potem rozpoczyna się głosowanie mieszkańców miasta poprzez wiadomości sms. Kandydatów jest dziesięcioro. Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz z danego numeru telefonu. Głosowanie potrwa od dziś do końca sierpnia - informuje Zbigniew Charmułowicz z Urzędu Miasta Malborka.

Szczegółowe informacje - listę kandydatów w kategorii Fachowiec Roku, zasady głosowania i przyporządkowane kandydatom numery znaleźć można na stronach internetowych Urzędu Miasta Malborka oraz 82-200.pl. Wyniki konkursu są pieczołowicie chronione, nie można ich ujawnić przed uroczystą galą zaplanowaną 8 września.

Gwoli przypomnienia - kto zdobył statuetki Malborskich Mistrzów Biznesu za rok 2021? W kategorii Debiut Roku: firma Pink Factory - Marta Koźbiał. W kategorii Mecenat Roku: firma LEIER Polska S.A. Zakład Malbork. W kategorii Inwestor Roku 2021: firma "Prino Plast" Sp. z o.o. j.v. Hotel Malbork oraz "Em-Alu" Sp. z o.o. W kategorii Sukcesja Roku: Royal MW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paweł Kuzikowski. Druga statuetka trafiła do Małgorzaty Kuzikowskiej oraz Witolda Kuzikowskiego, którzy przekazali firmę synowi. W kategorii Fachowiec Roku najwięcej głosów mieszkańców otrzymał Bogdan Mąder, prezes Oddziału Przewodnickiego PTTK Malbork. W kategorii Firma Roku laureatem została firma Sunparadise Sp. z o.o.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze