Nurkowie poszukiwali ciała zaginionego mieszkańca Sztumu (Fot. KPP Sztum)

Nurkowie poszukiwali w Jeziorze Sztumskim ciała zaginionego mężczyzny

Nurkowie z Kościerzyny prowadzili poszukiwania w wodach Jeziora Zajezierskiego - zwanego także Sztumskim - w Sztumie, poszukując ciała zaginionego mieszkańca miasta Sebastiana Zdziechowicza. Działania prowadzono na prośbę miejscowej policji. Mężczyzny dotąd nie odnaleziono.
Piotr
Piesik
22.03.2022 / 10:30

Poszukiwania w wodach jeziora prowadziła Grupa Wodno - Nurkowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie. Nurkowie penetrowali fragmenty toni i dna Jeziora Zajezierskiego na prośbę sztumskich policjantów, którzy kontynuują poszukiwania zaginionego Sebastiana Zdziechowicza. Mężczyzna od 26 lutego nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak zawsze w podobnych przypadkach weryfikowane są wszelkie informacje, poszlaki oraz wskazówki, które mogą naprowadzić na ślad zaginionego. Nurkowie przeszukali duże fragmenty jeziora, jednak bez skutku.

Zaginiony Sebastian Zdziechowicz na 38 lat, 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy, szczupłą twarz. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w czarną kurtkę zimowa z czerwonymi wstawkami, siwą bluzę z kapturem, spodnie, miał też ciemną czapkę z daszkiem, czarne buty oraz miał przy sobie czarną „listonoszkę” z napisem „adidas”.

Policjanci poszukują świadków, którzy widzieli mężczyznę w dniu zaginięcia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny 4774 13 271, e-mail: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.

Nurkowie z Kościerzyny spenetrowali dużą część dna jeziora w Sztumie (Fot. KPP Sztum)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze