(fot. Pixabay.com | Zdjęcie ilustracyjne) 

Pijana lekarka na dyżurze w szpitalu w Pucku!

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 49-letnia lekarka pracująca w niedzielę na oddziale ratunkowym w Puckim szpitalu. Kobieta zatrudniona jako lekarz ogólny pełniła 24-godziny dyżur. W tym czasie przyjmowała pacjentów zgłaszających się z różnymi schorzeniami. Czynności policyjne wykażą, czy w którymś z przypadków występowało zagrożenie utraty zdrowia lub życia pacjenta.
Redakcja
Zawsze Pomorze
13.12.2021 / 11:55

Oficer dyżurny puckiej policji, w niedzielę około godz. 16, odebrał zgłoszenie z informacją, że pełniąca dyżur w puckim szpitalu lekarka, prawdopodobnie jest nietrzeźwa. Po otrzymaniu zgłoszenia  na miejsce został wysłany policyjny patrol.

Na miejscu policjanci potwierdzili informacje anonimowego rozmówcy. Kiedy policjanci przebadali dyżurującą na oddziale ratunkowym 49-letnia lekarkę, wynik wskazał prawie 2,5 promila.

Mundurowi przesłuchali personel medyczny, zabezpieczyli dokumentację medyczną świadczącą o przyjmowaniu w trakcie dyżuru przez lekarkę pacjentów. Jeżeli okaże się, że lekarka naraziła swoich pacjentów na utratę zdrowia lub życia, może jej grozić do 3 lat więzienia. Teraz o jej dalszych losach zadecyduje prokurator.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze