St. asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski pełnią służbę na Mierzei Wiślanej

„Policjanci z sąsiedztwa”. Mundurowi z Krynicy Morskiej na telewizyjnym ekranie!

Dwoje funkcjonariuszy policji z Krynicy Morskiej - st. asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski pojawią się na ekranie Telewizji WP w ramach serialu dokumentalnego "Policjanci z sąsiedztwa". To już czwarty sezon tego serialu, którego odcinki będą prezentowane od 4 września, od poniedziałku do czwartku, codziennie o godz. 21.
Piotr
Piesik
31.08.2023 / 14:32

"Policjanci z sąsiedztwa". Mundurowi z Krynicy Morskiej na telewizyjnym ekranie!

Widzowie serialu będą mogli obejrzeć codzienną pracę duetu funkcjonariuszy z Krynicy Morskiej, ponadto Karola i Patryka z Białegostoku, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Serial ponownie zawita również do Olsztyna, Oleśnicy, Jeleniej Góry i Kalet.

- „Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów - informują producenci serialu Constantin Entertainment Polska.

Tytułowi "Policjanci z sąsiedztwa" z Krynicy Morskiej

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji. W tym sezonie nie zabraknie kryzysowych interwencji, ale też dobrego humoru w Krynicy Morskiej. Funkcjonariusze – st. asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski po raz kolejny pokażą wizerunek policjanta przyjaznego mieszkańcom, zwłaszcza tym najmłodszym, ale i bezkompromisowych dla tych, którzy naginają prawo. 

Przypomnieć warto, że duet bohaterów serialu z naszego regionu pracuje w Posterunku Policji w Krynicy Morskiej, st. asp. Aleksandra Hofmann piastuje tam funkcję dzielnicowego. 

Serial "Policjanci z sąsiedztwa" będzie emitowany od 4 września, codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 21 w Telewizji WP.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze