korki, obwodnica Trójmiasta

Utrudnienia i zatory na obwodnicy Trójmiasta! Wszystko przez prace na węźle Gdańsk Południe

Kolejny dzień na obwodnicy Trójmiasta pod znakiem spowolnień, utrudnień w ruchu i zatorów. W środę, 23 sierpnia spowodowane są one intensywnym ruchem pojazdów, ale też pracami przy przebudowie infrastruktury drogowej.
Piotr
Piesik
23.08.2023 / 10:44
Aktualizacja
godz. 15:05
Bez utrudnień na drogach Pomorza

GDDKiA poinformowała, że drogi na Pomorzu są przejezdne.

Warunki na drogach               

  • Stan nawierzchni dróg: czarne, suche.

Aktualna prognoza pogody

godz. 13:50

GDDKiA poinformowała, że obwodnica Trójmiasta jest przejezdna.

godz. 12:20

GDDKiA poinformowała, że zator na odcinku węzeł Gdańsk Karczemki-węzeł Gdańsk Południe w kierunku Łodzi ma obecnie około 7 km i maleje. Utrudnienia spowodowane są wzmożonym natężeniem ruchu.

godz. 12:05

GDDKiA poinformowała, że prace przy podporach wiaduktu WD-1 zostały na dziś zakończone, a te planowane na jutro przy podporach wiaduktu WD-31 odwołane. Obecnie spowolnienie na S6 na odcinku węzeł Gdańsk Karczemki-węzeł Gdańsk Południe w kierunku Łodzi ma około 8 km.

Warunki na drogach            

  • Stan nawierzchni dróg: czarne, suche.

Aktualna prognoza pogody

Korki na obwodnicy Trójmiasta w środę, 23 sierpnia. Gdzie uważać?

Jeden z pasów jezdni drogi S6 – czyli obwodnicy Trójmiasta – w kierunku Łodzi jest w środę, 23 sierpnia zamknięty od godz. 7. do 18. na 342. kilometrze drogi. Przyczyną są prace przy podporach wiaduktu WD-1. Podobne utrudnienia pojawią się w czwartek, 24 sierpnia, również od godz. 7. do 18., z powodu prac przy podporach wiaduktu WD-31.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że musimy liczyć się ze spowolnieniem w ruchu drogowym na drodze S6 w kierunku Łodzi:

  • na odcinku od węzła Gdańsk Karczemki do węzła Gdańsk Południe. Zator ma obecnie około 7 km.

PRZECZYTAJ TEŻ: „Korkownica” Trójmiasta tradycyjnie stoi! Zatory mają po kilka kilometrów

W trakcie dnia z dużym prawdopodobieństwem nastąpią utrudnienia w ruchu na drodze S7 w rejonie węzłów Gdańsk Lipce i Gdańsk Południe, gdzie krajowa „siódemka” łączy się z obwodnicą Trójmiasta. Prowadzone prace przy budowie Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej powodują, niestety, wyłączanie poszczególnych pasów jezdni, co przy bardzo intensywnym ruchu powoduje zatory. Warto przeznaczyć więcej czasu na planowaną podróż.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze