Utrudnienia na pomorskich drogach. Trzy korki na obwodnicy, zator w Godętowie

Narastające natężenie ruchu doprowadziło do powstania trzech dużych zatorów na obwodnicy w kierunku Łodzi. Korek utrudnia także przejazdy na Trasie Kaszubskiej.
Dorota
Abramowicz
26.08.2023 / 12:34
Aktualizacja
15:40

Spowolnienie w ruchu na obwodnicy spowodowane wyciekiem na odc. węzeł Gdańsk Karczemkiwęzeł Gdańsk Szadółki (kieunek Łódź) zakończone.

14:50

Rozładował się korek na Trasie Kaszubskiej. W Godętowie ruch jest płynny w obu kierunkach.

Godz. 14:25

W wyniku kolizji dwóch samochodów osobowych między węzłami Gdańsk Karczemki i Gdańsk Kowale, nastąpił wyciek paliwa. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Łodzi. Ruch odbywa się pozostałymi pasami. Przewidywany czas utrudnienia: dwie godziny.

Godz. 13.20

Zator na odcinku w. Gdańsk Kowale – w. Gdańsk Karczemki, w kierunku Gdyni o długości ok. 4 km został  rozładowany.

Wielu turystów opuszcza Pomorze, inni wyruszają na weekendowe wyprawy. Kierowcy w tej sytuacji muszą spodziewać się utrudnień na drogach.

Tradycyjnie stoi obwodnica Trójmiasta w kierunku Łodzi. Pierwszego spowolnienia (zator ma ok. 6,5 km) możemy spodziewać się na odcinku między węzłem  Gdynia Wielki Kack a węzłem Klukowo.

Przy zjeździe Gdańsk Karczemki rozpoczyna się siedmiokilometrowy korek, który kończy się dopiero przy węźle Gdańsk Południe.

CZYTAJ TEŻ: Gdyńscy (bez)radni. Prędzej dojdę, niż dojadę, czyli o co chodzi z korkami w Gdyni

W stronę Gdyni obwodnica stanęła na czterokilometrowej trasie, od węzła Gdańsk Kowale do węzła Gdańsk Karczemki.

Z kolei na Trasie Kaszubskiej w Godętowie samochody stoją zarówno w kierunku Gdyni, jak i Lęborka. Między Mostami a Godętowem auta stoją na trzykilometrowym odcinku, od Bożegopola Wielkiego do Godętowa zator ma 3,5 km.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze