Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Chcesz być zdrowy? Biegaj po plaży w Sopocie! MOSiR organizuje zimowe bieganie

MOSiR Sopot zaprasza do wzięcia udziału w zimowym bieganiu po plaży. To szansa na poprawę samopoczucia i początek szykowania formy na wiosnę i lato. Najbliższy bieg odbędzie się w sobotę, 17 lutego.
Bbieg po plaży w Sopocie
Bieg po sopockiej plaży już 17 lutego. Można się zapisywać

Autor: MOSiR Sopot

„Zimą po Zdrowie na 6 km”. MOSiR Sopot organizuje zimowe biegane po plaży

MOSiR organizuje bieg „Zimą po Zdrowie na 6 km”. Odbędzie się on w sobotę, 17 lutego. To będzie jeden z biegów w cyklu „Sopockie Biegi po Plaży”. Zakończy się on biegiem marcowym (16.03.), który wyłoni zwycięzców całego cyklu w ośmiu kategoriach wiekowych i w kategorii Open. Bramka do zapisów online jest czynna do czwartku, 15 lutego do godz. 22.

PRZECZYTAJ TEŻ: W Gdańsku maszerowali po nowe życie

Sopocka plaża zimą zachęca do aktywności. Wielu biegaczy uwielbia morską scenerię i wybiera właśnie plażę na swoje codzienne treningi. Dla nich oraz dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu MOSiR Sopot organizuje cykl trzech biegów na różnych dystansach. Można wziąć udział w dowolnej liczbie biegów. Jedynym wymogiem jest ukończenie 16 lat w dniu biegu. Podczas każdego z nich będzie prowadzony elektroniczny pomiar czasu.

Trasa została wytyczona po plaży na północ od sopockiego mola. Biegacze startują i kończą bieg na plaży. Na mecie na każdego uczestnika będą czekały pamiątkowe medale oraz ciepłe napoje.

„Zimą po Zdrowie na 6 km”. Zapisy

Na bieg, który odbędzie się 17 lutego, można zapisać się na stronie: elektronicznezapisy.pl.

Opłata startowa za bieg wynosi 40 zł. Mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką zapłacą 30 zł, a osoby, które w dniu biegu ukończyły 65 lat, biorą udział w wydarzeniu za darmo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Bieg Aniołów na plaży w Brzeźnie! Pobiegli dla podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom

Od godziny 10 do 11.45 będzie działało biuro zawodów. Organizatorzy zapewniają na miejscu szatnię damską i męską, a także depozyt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka