Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczny finał kąpieli w Chmielnie. Z wody wyciągnięto zwłoki

W niedzielę rano służby ratunkowe od samego rana szukały w Chmielnie zaginionego 58-letniego mężczyzny. Jak się okazało, postanowił on się wykąpać. Niestety, jego życia nie udało się uratować.
Jezioro w Chmielnie, Kłodno,
Poszukiwania mężczyzny przez OSP Chmielno

Autor: OSP Chmielno

Tragicznie zakończyła się kąpiel w jeziorze Kłodno w Chmielnie dla 58-letniego mężczyzny. Jego ciało z jezioro wyciągnęli wezwani na miejsce nurkowie. Mężczyzny szukali też policjanci oraz strażacy.

Utonięcie w Chmielnie. Ofiara to gość z wesela

- W niedzielę rano kartuscy policjanci otrzymali informację o zaginięciu 58-letniego mężczyny w Chmielnie. Podczas poszukiwań znaleziono rzeczy zaginionego przy jednym z jezior. Na miejsce zadysponowano natychmiast nurków, którzy ze zbiornika wodnego wyciągnęli ciało mężczyzny. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Śledczy wyjaśniać będą dokładne okoliczności tego zdarzenia – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Aldona Naczk. 

Jak informuje Radio Gdańsk mężczyzna miał być jednym z gości odbywającego się w pobliżu wesela. Ok. godz. 4.00 miał wejść do wody i już z niej nie wypłynąć.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama