Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Przy ul. Morskiej w Gdyni znaleziono zwłoki 59-latka

Policja i prokuratura ustalają okoliczności śmierci 59-letniego mężczyzny, którego ciało w środę, 30 marca znaleziono w pobliżu hostelu przy ul. Morskiej w Gdyni.
policja

Autor: Pexels | Zdjęcie ilustracyjne

Do komendy policji w Gdyni w środę, 31 marca ok. godz. 17:00 wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w pobliżu hostelu przy ul. Morskiej, u którego doszło do zatrzymania czynności życiowych. Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych stwierdzono zgon.

– Na miejscu pracowali grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy, pod nadzorem prokuratora, zbierali ślady, ustalali okoliczności zgonu oraz co było bezpośrednią przyczyną śmierci – mówi podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. – Decyzją prokuratora, ciało przekazano do zakładu medycyny sądowej, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zwłoki mężczyzny na przystanku w Orłowie

Wiadomo już, że mężczyzna miał 59 lat. Śledczy nie potwierdzają, by była to osoba bezdomna.

– Sekcja zwłok pozwoli ustalić, co było przyczyną śmierci. Na tę chwilę nie mamy informacji świadczących o tym, że mogło dojść do zabójstwa – dodaje prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama