Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spotkania nie tylko z kryminałem. Bochus, Witkiewicz i Rogala na Gdańskich Targach Książki

W Europejskim Centrum Solidarności będzie można spotkać wielu autorów bestsellerowych książek. A fani dobrej książki będą mieli okazje posłuchać rozmów ze swoimi ulubionymi autorami.
Krzysztof Bochus

Autor: Robert Rozmus | Zawsze Pomorze

Podczas tegorocznych Gdańskich Targów Książki, które odbywają się na terenie Europejskiego Centrum Solidarności w dniach 16-18 września, będzie można spotkać wielu autorów bestsellerowych książek. A fani dobrej książki będą mieli okazje posłuchać rozmów ze swoimi ulubionymi autorami.

Wśród tych autorów jest m.in. Magdalena Witkiewicz, która 17 września, o godz. 11 w sali nr 5 w ECS opowiadać będzie o swojej książce pt. „Córka generała”. Tego samego dnia, o godz. 12, również w sali nr 5, rozpocznie się spotkanie z Małgorzatą Rogalą wokół jej książki „Opowiem ci bajkę" oraz serii kryminałów z wątkiem szkolnym i edukacyjnym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Autor Kryminałów Krzysztof Bochus: Pomorze to moja literacka Ziemia Obiecana

18 września, o godz. 13, w sali nr 5 Europejskiego Centrum Solidarności fani kryminału będą mieli okazję spotkać się z Krzysztofem Bochusem, autorem świetnie przyjętej serii kryminałów retro z Christianem Abellem (m. in. ”Wachmistrz”, Martwy błękit”) oraz współczesnych thrillerów z dziennikarzem Adamem Bergiem w roli głównej („Wirtuoz”). Spotkanie odbędzie się w przededniu premiery jego najnowszej książki, pt. ”Czarna krew” i wokół tej pozycji prowadzona będzie rozmowa.

WIĘCEJ O GDAŃSKICH TARGACH KSIĄŻKI PRZECZYTASZ TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama