Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Kierował autobusem pod wpływem środków odurzających

Policjanci z gdyńskiej drogówki wspólnie z pracownikami Nadzoru Ruchu Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni przeprowadzili działania wśród kierujących autobusami miejskimi. W ich trakcie funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 32-latkowi, u którego badanie wykazało obecność substancji psychoaktywnych.
autobus, Gdynia

Autor: gdynia.pl

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni wraz z pracownikami Nadzoru Ruchu Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni przeprowadzili we wtorek, 27 grudnia wzmożone działania w środkach komunikacji miejskiej. Akcja miała na celu sprawdzenie, czy kierowcy, przewożący pasażerów, są trzeźwi i nie kierują pod wpływem substancji psychoaktywnych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pijany kierowca autobusu PKS Gdynia. Nie zdążył wyjechać z bazy w Rumi

– W trakcie działań, ok. godz. 11. policjanci przeprowadzili kontrolę 32-letniego mieszkańca Gdyni – mówi podkom. Jolanta Grunert, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. – Funkcjonariusze zbadali trzeźwość kierowcy. Okazało się, że był trzeźwy. Następnie mundurowi przeprowadzili badanie na zawartość substancji o działaniu podobnym do alkoholu. Okazało się, że wynik był pozytywny. W związku z powyższym, policjanci przewieźli 32-latka do szpitala na badanie krwi.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka