Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poważny wypadek w centrum Malborka! Były utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 22

Groźny wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych i hulajnogi miał miejsce w piątek, 30 grudnia w samym centrum Malborka, na skrzyżowaniu dwujezdniowej alei Rodła i ul. Mickiewicza. Pierwsze informacje mówiły o trzech osobach poszkodowanych. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, co spowodowało zamknięcie jednej z jezdni drogi krajowej nr 22. Były poważne utrudnienia w ruchu.
wypadek w Malborku

Autor: Radio Malbork

Aktualizacja

godz. 16:55

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku.

Wcześniej

Do wypadku doszło w piątek, 30 grudnia około godziny 14. na skrzyżowaniu alei Rodła (to dwujezdniowa szosa, przebiega nią droga krajowa nr 22) oraz ul. Mickiewicza. To najbardziej uczęszczane skrzyżowanie w całym mieście. Zderzyły się trzy samochody osobowe, w kraksie miała też uczestniczyć hulajnoga.

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek wypadku, na miejsce natychmiast przybyli ratownicy medyczni, strażacy i policjanci. Pierwsze wiadomości mówiły o siedmiu osobach uczestniczących w zdarzeniu, dlatego zadysponowano karetki pogotowia także z powiatu sztumskiego. Wezwano też śmigłowiec ratowniczy, który lądował na jednej z jezdni alei Rodła.

Ruch w kierunku Tczewa był bardzo utrudniony. Policjanci kierowali na wytyczone natychmiast objazdy.

Nie są jeszcze znane przyczyny i okoliczności zdarzenia, nieoficjalne wiadomości mówią o potrąceniu pieszych na przejściu przez jeden z samochodów, czego rezultatem było potem zderzenie z innymi pojazdami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama