Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Gdynia: Auto znów uderzyło w drzewo na Chwarznieńskiej. Nie żyje 18-letni pasażer

W świąteczny poniedziałek 10 kwietnia 2023 roku, podobnie jak dzień wcześniej, samochód osobowy wypadł z drogi na ul. Chwarzenieńskiej w okolicach Witomina i uderzył w drzewo. W środku znajdowało się dwóch 18-latków. U kierowcy stwierdzono 1,5 promila alkoholu, natomiast pasażer zmarł po przewiezieniu do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń.
policja

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

- Dzisiaj policjanci ruchu drogowego pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło około 4.10 przy ulicy Chwarznieńskiej. Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mężczyzna, kierując osobowym seatem z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni w kierunku lasu i uderzył w przydrożne drzewa. Mundurowi zbadali trzeźwość mężczyzny, miał ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu - relacjonuje w w świąteczny poniedziałek 10 kwietnia 2023 r. podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

I dodaje: - W pojeździe był również 18- letni pasażer, który został przewieziony do szpitala. Niestety wskutek poniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł. Policjanci sporządzili dokumentację fotograficzną, zrobili oględziny i zatrzymali kierującemu seatem prawo jazdy. Następnie przewieźli mężczyznę do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmiertelny wypadek na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni!

Kilka godzin wcześniej, oficer dyżurny służb, opowiadając nam o tym samym zdarzeniu przekazał, że około godziny 4.12 nad ranem auto osobowe uderzyło w drzewo. Na skutek zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby znajdujące się w pojeździe i zostały one przewiezione do szpitala przez ratowników medycznych.

To już kolejny śmiertelny wypadek na ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni w świąteczny weekend. Również podkom. Jolanta Grunert, opowiadała nam o zdarzeniu, do którego doszło tam w niedzielę 9 kwietnia 2023 roku i które skończyło się śmiercią kierowcy forda: – Na miejsce wypadku pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy ustalili, że kierujący osobowym fordem z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo – mówiła.

Niestety na tym nie kończy się tragiczny bilans na gdyńskich drogach. Do jeszcze jednej śmierci doszło w centrum miasta w sobotę 8 kwietnia, gdy - mimo długiej reanimacji - nie udało się przywrócić funkcji życiowych motocyklisty, który uczestniczył w wypadku na skrzyżowaniu ul. Władysława IV z ul. 10 lutego.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek w centrum Gdyni!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama