Gryf Słupsk pokonał Pogoń Lębork w meczu na szczycie IV ligi

Bramka w ostatniej minucie meczu w Słupsku dała zwycięstwo 2:1 liderowi IV-ligowej tabeli Gryfowi w meczu z wiceliderem Pogonią Lębork.
Gryf Słupsk-Pogoń Lębork
Mecz w Słupsku oglądał komplet widzów

Autor: Facebook | Gryf Słupsk

II liga na Pomorzu. Wyniki

W meczach II ligi piłkarskiej z udziałem pomorskich drużyn Radunia Stężyca pokonała w piątek, 25 sierpnia na swoim stadionie rezerwy Lecha Poznań 1:0, a zwycięskiego gola dla Raduni zdobył Mateusz Kuzimski w 88. minucie meczu.

W Chojnicach w sobotę, 26 sierpnia Chojniczanka grała z Olimpią Grudziądz i zremisowała 1:1 (bramka dla Chojniczanki: Tomasz Mikołajczak w 57. minucie).

III liga na Pomorzu. Wyniki

W II grupie III ligi mamy na Pomorzu pięć drużyn. Najwięcej powodów do radości swoim kibicom sprawili piłkarze Cartusii, którzy na stadionie w Kartuzach rozgromili Błękitnych Stargard 6:1. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Piotr Gryszkiewicz i Dawid Szałecki, którzy zdobyli po dwa gole, oraz Jakub Poręba i Sebastian Deja.

W Luzinie beniaminek III ligi Wikęd grał w niedzielę, 27 sierpnia z Gedanią 1922. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze po strzale Przemysława Kostucha w 3. minucie. Gdańszczanie po strzale Filipa Sosnowskiego (9 min.) wyrównali, a w 84. minucie ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 2:1 dla Gedanii.

PRZECZYTAJ TEŻ: W Czersku bramka padła już w 5. sekundzie

Stolem Gniewino przegrał 0:2 w Szczecinie z Pogonią II, a Klub Piłkarski Starogard także 0:2 uległ na swoim stadionie Pogoni Nowe Skalmierzyce.