Trefl  Gdańsk

Siatkarze Trefla zapraszają na mecz z Projektem Warszawa (Fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Sportowy weekend, czyli co, gdzie i kiedy
na Pomorzu

Niedzielny (20.02.) mecz Lechii Gdańsk z Lechem Poznań wybija się na czoło wśród pomorskich propozycji sportowych na weekend. Nie zabraknie jednak i innych dyscyplin. Ciekawie zapowiada się zwłaszcza mecz siatkówki Trefla z Projektem Warszawa.
Adam
Mauks
17.02.2022 / 15:15

Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dojdzie do meczu na szczycie PKO Ekstraklasy. W spotkaniu 22. kolejki Lechia, która zajmuje dziś 5. miejsce w tabeli, podejmie lidera – Lecha Poznań. Początek tego spotkania w niedzielę, 20 lutego o godz. 17:30. Bilety można kupować na stronie bilety.lechia.pl. Tam również znajdują się pozostałe informacje o miejscach i sposobach kupna wejściówek na mecz. Transmisję będzie można też obejrzeć w Canal + Premium, a relację przeczytać w serwisie zawszepomorze.pl.

Tego samego dnia, o tej samej porze – co nie jest komfortowe dla kibiców piłki nożnej i siatkówki – zagrają siatkarze gdańskiego Trefla. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Winiarskiego podejmie w Ergo Arenie Projekt Warszawa, czyli ekipę trenera Andrei Anastasiego, dobrze znanego przez kibiców Trefla. W szeregach stołecznego zespołu występuje m.in. dwukrotny mistrz świata Piotr Nowakowski, który także grał w barwach gdańskich „Lwów”. Zapowiada się dobry mecz, który rozpocznie się w niedzielę, 20 lutego o godz. 17:30 w Ergo Arenie. Bilety na to spotkanie można kupować na stronie trefl.ticketsoft.pl.

Na swój mecz w sobotę, 18 lutego zapraszają koszykarki VBW Arka Gdynia. Tym razem mistrzynie Polski, w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet, zmierzą się z Energą Toruń. Początek spotkania w hali Gdynia Arena o godz. 17:00.

W hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku w niedzielę, 20 lutego o godz. 19:45 będzie można zobaczyć mecz PGNiG Superligi mężczyzn, w którym Torus Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze