Mata

(Materiały prasowe)

Mata już w niedzielę,
7 sierpnia w Gdańsku

Raper Mata, czyli Michał Matczak, przyjedzie do Gdańska już w niedzielę, 7 sierpnia w ramach trasy koncertowej Mata Tour. To czwarte miasto z dziesięciu, które odwiedzi muzyk.
Anna
Merchel
6.08.2022 / 10:00

Artysta Mata w niedzielę, 7 sierpnia zagra w S1, czyli na letniej scenie Klubu B90 przy ul. Wyposażeniowców M3. Wstęp na wydarzenie możliwy będzie od około godziny 16:00. Bilety wciąż dostępne są w sprzedaży TUTAJ.

Mata rozpoznawalność zdobył dzięki kontrowersyjnemu utworowi „Patointeligencja”, którego treść długo nie schodziła z ust w całej Polsce. W 2020 r. na fali rozgłosu wydał, nakładem wytwórni SBM Label, debiutancki album: „100 dni do matury”, który nuciła większość licealistek i licealistów. Tego samego roku wygrał cztery „Killery”, statuetki w nagrodach przyznawanych przez branżę muzyki hiphopowej w Polsce, a rok później,  2 „Fryderyki” przyznawane przez polską branżę muzyczną. W tym samym roku ukazał się także jego drugi album: „Młody Matczak”, którego singlem była piosenka „Patoreakcja” – odpowiedź na hit powstały trzy lata wcześniej.

Po sukcesie koncertu na Lotnisku Bemowo w Warszawie, raper wyruszył w letnią trasę Mata Tour, tym razem już po całej Polsce. Odwiedził już Wrocław, Kraków i Kołobrzeg, teraz przyjedzie do Gdańska.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze