Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Słupsku bez niespodzianki. Są oficjalne wyniki głosowania

Słupsk to jedno z wielu miast i gmin na Pomorzu, w którym mieszkańcy raz jeszcze poszli do urn. W dogrywce spotkali się urzędująca prezydent Krystyna Danilecka-Wojewódzka i Paweł Szewczyk.
Wybory 2024 Słupsk prezydent
W drugiej turze wyborów prezydenckich w Słupsku zmierzyli się Krystyna Danilecka-Wojewódzka i Paweł Szewczyk

Autor: UM Słupsk | archiwum kandydata

W Słupsku zostaje Danilecka-Wojewódzka

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich w Słupsku. Pewnie wygrała Krystyna Danilecka-Wojewódzka, na którą zagłosowało 62,80 proc. wyborców. Paweł Szewczyk zakończył głosowanie z wynikiem 37,20 proc. 

Wyniki drugiej tury w Słupsku. Danilecka-Wojewódzka wygra?

Portal GP24.pl, powołując się na nieoficjalne wyniki z czterech słupskich komisji (na 47) napisał, że dane z godz. 21:35 wskazują na zwycięstwo w wyborach prezydenckich Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej (65 proc.) nad Pawłem Szewczykiem (35 proc).

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Grażyna 22.04.2024 11:23
Super gratuluję 👍 tzn dobrze zagłosowałam😘♥️

słupszczanka 22.04.2024 09:28
Hmm, uważam, że pani Danilecka jest za stara by pełnić tę funkcę przez kolejne 5 lat.

Santen 22.04.2024 08:58
Szkoda! Kolejne stracone lata dla Słupska. W mieście marazm, młodzież ucieka do Warszawy, Trójmiasta i innych aglomeracji. Brak jakiejkolwiek oferty, zachęt by pozostawała w mieście. Słaba służba zdrowia, słaba edukacja, słabe miasto. Ale jest też dobra wiadomość - to już ostatnia kadencja tej damy na urzędzie prezydenta miasta. Niestety dziury w nawierzchniach ciągów komunikacyjnych Słupska zostają wraz z nią co najmniej na 5 lat.

Reklama
Reklama
Reklama