Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w ubiegłym roku

Dwie Strony Medalu
zapraszają do Gdyni

Na charytatywny Integracyjny Festiwal Młodych Talentów „Adventure Festiwal" im. Artura Przygody zaprasza w sobotę 27 maja Stowarzyszenie Dwie Strony Medalu
Redakcja
Zawsze Pomorze
26.05.2023 / 14:43

Stowarzyszenie Dwie Strony Medalu zaprasza na Finał II Integracyjnego Festiwalu Młodych Talentów "Adventure Festiwal" im. Artura Przygody. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 maja w godz. 10 - 18 w Muszli Koncertowej na Pl. Grunwaldzkim w Gdyni.

Organizatorzy zaplanowali integracyjny festyn rodzinny oraz koncert finałowy  festiwalu. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, wśród których znajdą się m.in.:

  • charytatywna loteria fantowa
  • prezentacja autorskich bajek edukacyjnych Stowarzyszenia Dwie Strony Medalu
  • charytatywna kawiarenka
  • integracyjne stoisko sportowe
  • integracyjne stoisko plastyczno-kreatywne
  • otwarta strefa planszówek dla Małych i Dużych organizowana przez firmę Trefl

Misją Stowarzyszenia Dwie Strony Medalu jest szeroko pojęta integracja społeczna osób z niepełnosprawnościami - poprzez tworzenie i realizację autorskich projektów (głównie edukacyjnych), adresowanych zarówno do osób w pełni sprawnych, jak i do osób z niepełnosprawnościami w każdej kategorii wiekowej.

Festiwal Młodych Talentów „Adventure Festiwal" im. Artura Przygody to najnowszy projekt, który ma na celu zwrócenie uwagi na wszechstronne talenty artystyczne i umiejętności osób niepełnosprawnych. Artur Przygoda był nie tylko współzałożycielem gdyńskiego zespołu Farba, ale także aktywnie działającym przyjacielem stowarzyszenia. 

Integracyjny Festiwal Młodych Talentów im. Artura Przygody adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat uzdolnionej muzycznie i wokalnie. Do przesłuchań eliminacyjnych uczestnicy przygotowywali samodzielnie wybrany utwór, a na sobotni koncert finałowy - utwór skomponowany lub wykonywany przez Artura Przygodę w zespołach, z którymi współpracował.

W tym roku festiwal wspierany przez firmę Trefl - produktowo i organizacją bezpłatnych atrakcji dla rodzin.

Finał II Integracyjnego Festiwalu Młodych Talentów "Adventure Festiwal" im. Artura Przygody -  sobota 27 maja w godz. 10 - 18 w Muszli Koncertowej na Pl. Grunwaldzkim w Gdyni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Szczegółowy program można znaleźć TUTAJ  

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze