Ratownikom podziękował za wysiłek burmistrz Krynicy Morskiej Adam Ostrowski 

Krynica Morska: Ratownicy zakończyli sezon na plaży

Oficjalnie zakończył się sezon turystyczny na plażach Krynicy Morskiej, najbardziej obleganych przez wczasowiczów przybywających z całej Polski i wielu stron świata. Ratownicy pełniący służbę na Plaży Białej z tej okazji częstowali się tortem, na którym wykonano z kremu cyfrę 0, ponieważ w tym roku nikt na tej plaży nie utonął. Oczywiście mogą zdarzyć się jeszcze dni, kiedy korzystna aura będzie zachęcać do kąpieli - warto pamiętać, że ratowników wodnych już tam nie ma.
Piotr
Piesik
3.09.2023 / 18:32

Tort z liczbą 0 symbolem braku utonięć

Na Plaży Białej w Krynicy Morskiej zabrzmiał już ostatni w tym roku gwizdek, oznaczający zakończenie pracy w danym dniu przez ratowników wodnych, którzy powrócą tutaj do służby dopiero w roku przyszłym. Z drużyną Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działającą pod kierunkiem Bożeny Ruszkowskiej spotkał się burmistrz Krynicy Morskiej Adam Ostrowski, który podziękował wszystkim ratownikom za wysiłek w służbie, który przyniósł znakomity wynik - żadnego utonięcia na plażach strzeżonych. Do gratulacji przyłączył się też przedstawiciel policji - funkcjonariusze Posterunku Policji w Krynicy Morskiej swoją służbę pełnią przez okrągły rok. 

ZOBACZ TEŻ: Sopot podsumowuje sezon. Kurort odwiedziły setki tysięcy turystów

Od 1 września plaże w Krynicy Morskiej nie są już strzeżone. Jeżeli więc ktoś nabierze chęci do kąpieli, powinien to czynić ze szczególną rozwagą.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze