Sierżant sztabowy Grzegorz Grębski startuje w zawodach armwrestlingu (Fot. KPP Sztum)

Policjant ze Sztumu Mistrzem Polski Służb Mundurowych w armwrestlingu

Sierżant sztabowy Grzegorz Grębski, policjant pełniący służbę w Dzierzgoniu (powiat sztumski) wygrał Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w armwrestlingu. Wyczynowy sport uprawia od 10 lat, z dużymi sukcesami.
Piotr
Piesik
13.05.2022 / 13:33

Sierżant sztabowy Grzegorz Grębski wystartował w zawodach w armwrestlingu w kategorii ciężkiej plus 100 kg. Okazał się najlepszy i to nie pierwszy jego sukces w zawodach sportowych.

Już w roku 2013 wygrał I Mistrzostwa Kaszub w siłowaniu na rękę; trzy lata póxniej był najlepszy w finale Ligi Zawodowej w Wałdowie Szlacheckim; wygrywał zawody w Międzychodzie, w Helu; trzy lata temu zdobył dwa złote medale w finale Ligi Zawodowej w Skarszewach. Medali z turniejów i zawodów przywiózł bardzo wiele, wygrywał w walkach zawodowych Vendetta Armfight, zdobył dwa brązowe medale w mistrzostwach Polski kat. ciężkiej, z mistrzostw świata IFA przyjechał z piątym miejscem. 

Funkcjonariusz pełni służbę jako policjant Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego w Posterunku Policji w Dzierzgoniu. Sporty siłowe są jego hobby, któremu poświęca wolny od służby czas. 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze